Snubní prsteny

Zvykem je nosit snubní prsteny na prsteníčku levé ruky. V jiných zemích je to někdy naopak, stejně tak u různých vyznání víry. Nejčastěji si snoubenci volí stejný design v příslušných velikostech. Někdy si vyberou různé tvary i barvy zlata, není na to společenská norma, proto se fantazii meze nekladou. 

Cena zlata se různě mění a mít stabilní ceník prstenů tedy není zcela možné. Jestliže se Vám nějaký typ zalíbil, můžete se na mě obrátit a vytvořím pro Vás nezávaznou kalkulaci ceny. Potřebuji znát vaše velikosti, alespoň přibližně. 

Ideální je osobní schůzka, vše si společně prohlédnout, změřit míru, probrat rytinu vnitřků,.. protože někteří z vás jsou opravdu pár hodin cesty daleko, není problém vše kompletně vyřešit na dálku. Napíšeme si několik e-mailů, zavoláme si.

Na výrobu je potřeba počítat s časovou rezervou, ideálně 2 měsíce a více. Dodat můžete zlato vlastní. Mohou to být staré šperky nebo zuby po prapředkovi, dokonce to může být jiná barva než jste si vybrali pro svoji zakázku. Vše se roztaví a vymění za novou slitinu ze státem kontrolované šarže. 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení