PRSTEN ŘEČ STROMŮ žluté zlato 585

Kód: 234
11 000 Kč / ks
Skladem (1 ks)

Originální  prsten Řeč stromů ze zlata je pro ty, kteří hledají něco osobitého. Přívětivý design připomínající větvičky stromů jen podtrhuje, že se nejedná o chladné a strohé kroužky, ale o propojení od prvopočátku myšlenky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prsteny ŘEČ STROMŮ jsou mými favority. Jedná se o design inspirovaný samotnou přírodou. Propojení větviček symbolizuje spojení, dialog a náklonnost. Strom je pro mě i symbolem vytrvalosti. Některé dosahují stáří i stovek let. Také se jedná o propojení reálného světa s tím mystickým. Představte si čaroděje bez dřevěné hůlky. 

Na zakázku je  možná varianta s přidaným kamínkem uprostřed.

Prsten lze vyrobit i v jiné barvě zlata a velikosti. 

 míra 53  / šířka 5mm / váha kolem 4,4g   / 11.000,-

Zakázková výroba :

Jakmile se dozvím Vaše míry prstenů a představy o jeho šířce a mohutnosti, lze udělat přesnější kalkulaci. Zlato můžete dodat i vlastní. 

Zakázku lze řešit osobně v dílně v Praze a podívat se i na vzorek prstene, nebo celou objednávku řešit na dálku mailem a zasláním poštou.

Před zahájením výroby si účtuji zálohu. Realizace je ideálně na dva měsíce, záleží na pracovním vytížení.

Na fotografiích jsou prsteny v provedení bílé zlato, žluté zlato, pár ze žlutého zlata se vsazeným granátkem do dámské verze. Samozřejmě je možné vyrobit prsteny i v červeném zlatě.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PRSTENY
Materiál: žluté zlato 585
Typ šperku: prsten, snubní prsten
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz