PRSTENY ŘEČ STROMŮ

Kód: 234
22 200 Kč / pár
Na dotaz (1 pár)

Originální snubní prsteny Řeč stromů ze zlata jsou pro ty, kteří hledají něco osobitého. Přívětivý design připomínající větvičky stromů jen podtrhuje, že se nejedná o chladné a strohé kroužky, ale o propojení od prvopočátku myšlenky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Snubní prsteny ŘEČ STROMŮ jsou mými favority. Jedná se o design inspirovaný samotnou přírodou. Propojení větviček symbolizuje spojení, dialog a náklonnost. Vše co je pro opravdový vztah potřeba. Strom je pro mě i symbolem vytrvalosti. Některé dosahují stáří i stovek let. Také se jedná o propojení reálného světa s tím mystickým. Představte si čaroděje bez dřevěné hůlky. 

Výhodou je, že prsteny můžeme společně ještě měnit a přidávat nebo ubírat větvičky, mít jednoduchou obroučku nebo složitější kompaktní prsten. Na výběr je ze všech tří barev zlata. Pro dámy je i možná varianta s přidaným kamínkem uprostřed.

Standardně je šířka 5 mm, ale lze ji upravit dle přání.

Uvedená cena je za celý pár prstenů ve velikostech :

míra 47 / šířka 5mm    /   9.850,-

míra 63 / šířka 5mm    /  12.370,-

Jakmile se dozvím Vaše míry prstenů a představy o jeho šířce a mohutnosti, lze udělat přesnější kalkulaci. Zlato můžete dodat i vlastní. 

Zakázku lze řešit osobně v dílně v Praze a podívat se i na vzorek prstene, nebo celou objednávku řešit na dálku mailem a zasláním poštou.

Před zahájením výroby si účtuji zálohu. Realizace je ideálně na dva měsíce, záleží na pracovním vytížení.

Na fotografiích jsou prsteny v provedení bílé zlato, žluté zlato, bílé zlato s černým rhodiem pro pánskou verzi, pár ze žlutého zlata se vsazeným granátkem do dámské verze. Samozřejmě je možné vyrobit prsteny i v červeném zlatě.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PRSTENY
Materiál: žluté zlato 585, bílé zlato 585, červené zlato 585
Typ šperku: prsten, snubní prsten
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz