PRSTENY ŘEČ STROMŮ exclusive

Kód: 602
23 000 Kč / pár
Na dotaz (1 pár)

Snubní prsteny Řeč stromů exclusive zaujmou svojí strukturou.  Pánský je pořádný kousek, masivní, připomínající kůru letitého stromu. Dámský, vzdušný, propletený prstýnek se třemi kamínky. Dohromady tvoří pár, doplňují se a zároveň je každý svůj a nese vlastní individualitu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obroučka dámského prstene je pomyslně rozdělena na tři proutky, které jsou různě propletené. Nepravidelně rozmístěné kamínky ještě více ozvláštňují celý šperk. V tomto případě byly použity české broušené vltavíny. Nahradit je lze brilianty, které se budou více blýskat nebo zabarvenými polodrahokamy.

Oproti tou pánský prsten je méně komplikovaný. Pouze zvlněný okraj obroučky a vrypy do povrchu udávají celý koncept prstene.

Na fotografii je vidět varianta z bílého zlata 585. Vyrobit lze prsteny i ze žlutého nebo červeného zlata. 

Standardně je šířka kolem 4,5 mm, ale lze ji upravit dle přání. Případně mohou být prsteny ze dvou nebo čtyř proutků a tím docílíme úzké varianty či robustního prstene.

Uvedená cena je za celý pár prstenů ve velikostech :

míra 52 / šířka 4,5 mm    /   10.500,- plus kámeny dle výběru

míra 63 / šířka 4,5 mm    /  12.500,-

Jakmile se dozvím Vaše míry prstenů a představy o jeho šířce a mohutnosti, lze udělat přesnější kalkulaci. Zlato můžete dodat i vlastní. 

Zakázku lze řešit osobně v dílně v Praze a podívat se i na vzorek prstene, nebo celou objednávku řešit na dálku mailem a zasláním poštou.

Před zahájením výroby si účtuji zálohu. Realizace je ideálně na dva měsíce, záleží na pracovním vytížení.

Doplňkové parametry

Kategorie: PRSTENY
Materiál: žluté zlato 585, bílé zlato 585, červené zlato 585
Typ šperku: prsten, snubní prsten
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz