NÁRAMEK AMULET SRDCE

Kód: 667
Novinka
750 Kč / ks
Skladem (2 ks)

Tento stříbrný amulet představuje unikátní spojení lásky a síly. Centrální motiv je elegantní kulatá destička se srdcem, symbolizující lásku, spojení, oddanost. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Každý nositel vnáší do amuletu svůj vlastní záměr a emoce. V celé historii ale lidé chtěli lásku, štěstí, úspěch a bezpečí. To přesahuje nás všechny a je nadčasové. vyberte si z kolekce amuletů ten, který vás nejvíce osloví nebo je můžete společně kombinovat.

Zavěšení za postranní očka přívěšku, šňůrka je saténová s posuvnými uzlíky. 

Rozměry : 12 mm průměr destičky

Obvod náramku : univerzální (pokud potřebujete opravdu malou nebo dokonce dětskou velikost, či naopak velkou, napište mi v objednávce poznámku)

Barvy náramku uveďte v poznámce u objednávky : tmavě modrá, modrozelená, zelená, červená, černá, růžová, fialová (potřebujete-li jinou barvu, pokusím se vyhovět)

Náramek je zabalen v dárkové krabičce s logem .

Už v pravěku nosili lidé různé předměty jako kamínky, kousky kostí, věříce, že jim poskytnou ochranu před zlými silami a nebezpečím. Amulety byly významné ve starověkých civilizacích jako byly Egypt, Mezopotámie a Řecko. Z Egypta známe Ankh, Horovo oko,... Vojáci Řecka a Říma nosívali amulety na bojových taženích pro svoji ochranu. Ve středověku byly v Evropě často amulety spojeny s křesťanskými symboly. V Orientu byly talismany doplňovány jantarovými kameny. Z Buddhismu známe mandaly. 

Doplňkové parametry

Kategorie: AMULETY
Materiál: stříbro 925, saténová šňůrka
Typ šperku: náramek
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz